Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZPĚT NA ÚVODChcete pro své zákazníky rozšířit nabídku vašich služeb?
 
Jsme tu pro vás!!!
Stačí, když budete mít ve svém obchodě či prádelně kousek volného prostoru a můžeme začít.
 
Nabízíme vám spolupráci: příjem zakázek k chemickému čištění, praní a mandlování.
Jedná se o příjem celého sortimentu textilních zakázek, kožených a kožešinových. U kožených zakázek provádíme navíc ještě službu – renovaci barvy. Dále se jedná o příjem zakázek k praní, žehlení, mandlování nebo pouze mandlování zákazníkem vypraného prádla.
 
  • Vše potřebné pro příjem zakázek vám dáme (příjmové knihy, značkovací stuhy, fixy a veškeré potřebné formuláře). Vaší provozovnu opatříme informací o příjmu zakázek k čištění (např. nápis čistírna oděvů + naše logo ….). Za provádění příjmu zakázek vám poskytneme úplatu. Vás nebo vaše zaměstnance rádi ve vaší provozovně zaškolíme.
Můžete se rozhodnout o příjmu celého sortimentu, nebo vlastníte-li specializovaný obchod pouze pro příjem kožených a kožešinových zakázek.
 
  • Spolupráci ve formě příjmu celého sortimentu zakázek nabízíme všem z Prahy a blízkého okolí. Zařadíme vás do svozového plánu, který provádíme firemním dodávkovým automobilem (sběrny ve většině případů svážíme 2x v týdnu). Špinavé zakázky odvezeme a vyčištěné, vyžehlené, pověšené na ramínku a zabalené ve folii opět přivezeme.
 
  • Spolupráci ve formě příjmu kožených a kožešinových zakázek nabízíme partnerům z celé ČR. K přepravě zakázek používáme službu České pošty Obchodní balík.
 
Jestliže vás naše nabídka zaujala, napište nám nebo zavolejte. Rádi se na vás přijedeme podívat a domluvit bližší podmínky.
 
 
 
Ještě něco pro ty, kteří šijí nebo prodávají kožené, či kožešinové oděvy
Pro vás, kteří z jakéhokoliv důvodu nechcete provádět příjem zakázek k čištění, ale přesto chcete svým zákazníkům poskytnout komplexnější služby, nabízíme tzv. reklamní kartičky naší firmy. Na kartičce je uveden sortiment, který čistíme a spojení na nás. Zákazník pak může sám naše služby využít. Na základě dohody vám kartičky zašleme.